Przygotowania do ślubu zajmują młodej parze niejednokrotnie rok lub dwa.
O ile po samej uroczystości pozostaną piękne wspomnienia i fotografie, to inwestycja
w piękny uśmiech pozostanie na lata.
Planując leczenie odpowiednio wcześnie można zrobić to od podstaw, np. prawidłowo ustawiając zęby za pomocą aparatu stałego. Jeśli zęby są stłoczone, nachodzące na siebie
i nierówne, ale w dobrym stanie, jest to najlepsza metoda do stworzenia pięknego uśmiechu. Jednocześnie metoda najmniej inwazyjna.
Jeśli do ślubu nie zostało dostatecznie dużo czasu by leczenie było zakończone, warto zdecydować się na najnowszą generację zamków porcelanowych. Przed samym ślubem lekarz ortodonta zdejmuje wszystkie elementy aparatu pozostawiając same zamki. Są one widoczne tylko z bliskiej odległości i zupełnie niewidoczne na fotografiach.

Wybielanie
Wybielanie także należy zaplanować z wyprzedzeniem. Jeśli zabiegi rozpoczniemy na miesiąc wcześniej, mamy możliwość tzw. dobielenia, jeśli kolor nie będzie satysfakcjonujący oraz czas na ustabilizowanie koloru. Warto procedury zakończyć na ok. 2 tygodnie przed weselem, po zakończeniu tzw. białej diety. W przypadku gdy decydujemy się na ślub z aparatem na zębach, wybielanie korzystnie jest przeprowadzić przed założeniem zamków.
Możemu zaproponować Państwu wybielanie metodą tzw nakładkową lub lampą Beyond.
Wspólnie z lekarzem pacjent dobiera wygodniejszą dla siebie metodę wybielania.

Medycyna Estetyczna
W dzień slubu nienaganny wygląd to połowa sukcesu zarówno dla narzeczonych jak
i rodziców. Najlepiej zadbać o to kilka miesięcy wcześniej. Część zabiegów medycyny estetycznej przynosi natychmiastowy efekt na rezultaty innych trzeba poczekać .

Poniżej przedstawiamy Państwu galerie naszych panien młodych już po leczeniu lub w jego trakcie. Sami Państwo odszukajcie, która Panna młoda jest w trakcie leczenia aparatem stałym.