IMPLANTOLOGIA

IMPLANTOLOGIA

Utrata naturalnego zęba może być spowodowana wieloma czynnikami. Ważne jest aby jak najszybciej przywrócić funkcje jaką pełnił utracony ząb. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest wszczepienie implantu, który z powodzeniem może zastąpić utracony ząb lub kilka zębów. Zaletą implantów jest wygoda w ich użytkowaniu. Są one wygodniejsze niż tradycyjna proteza.

Dzięki współczesnym technikom stomatologicznym dentysta jest w stanie sprawnie wypełnić wszelkie ubytki w uzębieniu, co korzystnie wpływa na zdrowie pacjenta.

Implanty, to niewielkie tytanowe wkręty, które zastępują naturalną funkcję korzenia utraconego zęba. Dzięki nim można wstawić jeden ząb lub zbudować korony przywracając Twój piękny uśmiech. Implanty wykonane są z czystego tytanu, biozgodnego oraz wyjątkowo trwałego materiału. Implant z czystego tytanu wykazuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. W charakterze przypomina śrubkę, która wkręcana jest w kość. Implant jest trwale osadzony i z powodzeniem zastępuje korzeń utraconego zęba.

Kubiak Clinic w ramach implantologii specjalizuje się w osadzaniu implantów pod odbudowę protetyczną.

Dział implantologii w Kubiak Clinic prowadzi dr Paweł Nawrot.

Kto może skorzystać z leczenia implantologicznego?

Implanty można wszczepić osobom dorosłym, które zakończyły wzrost kostny i które spełniają odpowiednie warunki kostne. Implantów nie należy montować osobom chorym na choroby wyniszczające organizm takie jak: cukrzyca, choroby nowotworowe lub zaburzenia układu krzepnięcia.

Gabinet Kubiak Clinic zapewni Ci profesjonalną opiekę w rozwiązywaniu wielu problemów stomatologicznych.

Zabiegi implantologiczne w Kubiak Clinic to gwarancja pięknego uśmiechu.

Naszą domeną jest holistyczne podejście do pacjenta.

Zanim podejmiemy decyzję o jakimkolwiek leczeniu lub zabiegu szukamy przyczyny zaistniałej nieprawidłowości u pacjenta. Wielokrotnie dawaliśmy ulgę pacjentom już na etapie konsultacji. Dlatego warto nas odwiedzić i znaleźć odpowiedź na nurtujące Cię pytania.

Przykłady fotografii wykonanych przed i po usłudze.

PRZED PO
PRZED PO

Zapraszamy