O NAS

O NAS

dentysta dla dzieci wodzisław śląski

W Kubiak Clinic zależy nam na podkreśleniu naturalnego i niepowtarzalnego wizerunku każdego pacjenta dbając o zdrowy, piękny uśmiech i zachowanie jak najdłużej młodego lecz naturalnego wyglądu twarzy. 

Jesteśmy prywatnym gabinetem lekarskim prowadzonym od 25 lat przez dyplomowanego lekarza – dr n. med. Elżbietę Ratajczak-Kubiak. Wyznacznikiem wysokiej jakości usług KUBIAK CLINIC jest fakt, że nasza klinika już trzecią dekadę cieszy się stałym zainteresowaniem pacjentów.

Pomagamy w kształtowaniu harmonii wewnętrznego piękna.

Bazując na holistycznym podejściu do pacjenta staramy się podbudować jego wewnętrzne piękno. Uważamy, że tylko dzięki harmonii wewnętrznego piękna jesteśmy w stanie poprawić zewnętrzny uśmiech każdego pacjenta.

Przychodząc do nas leczyć zęby uzyskasz dużo więcej: wyleczysz kompleksy i zwiększysz poczucie swojej pewności siebie.

Poznaj nasz zespół.

Dr n. med. Elżbieta Ratajczak-Kubiak

Specjalista Ortodoncji i Medycyny Estetycznej

Aleksandra Kozubek

lekarz stomatolog

Dr Paweł Nawrot

stomatolog
Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Lekarz stomatolog, pasjonat pracy z mikroskopem. Leczenie endodontyczne oraz zabiegi mikrochirurgiczne sprawiają mu ogromną przyjemność.
Posiada niezbędną w tej specjalizacji cierpliwość i nawet najtrudniejsze leczenia kanałowe nie stanowią dla niego problemu. Rozwija swoje umiejętności pod okiem najlepszych mentorów z całej Europy. Oprócz technicznej perfekcji zwraca szczególną uwagę na uzyskiwaną w wyniku leczenia wysoką estetykę uśmiechu

Dajana Adamczyk

higienistka stomatologiczna

Sylwia Salamon

higienistka stomatologiczna

Tworzymy rodzinną atmosferę.

Mamy świadomość, że atmosfera w gabinecie stomatologicznym odgrywa kluczowe znaczenie dla każdego pacjenta, dlatego staramy się tworzyć pozytywną i rodzinną atmosferę. Z empatią angażujemy się w poprawę samopoczucia i zdrowia każdego pacjenta. Pozytywne relacje i zaufanie pacjenta są dla nas największą motywacją do pracy i sprawiają, że kochamy to co robimy.

Dr n. med. Elżbieta Ratajczak-Kubiak

Naszą misją jest sprawianie ludziom radości.

Wierzymy, że zapewnienie kompleksowych usług dla całej rodziny , holistyczne podejście do pacjenta przynosi najlepsze efekty szczególnie wtedy, gdy zespół tworzą ludzie o wysokim poziomie estetyki, wiedzy, empatii oraz doświadczenia zawodowego i życiowego. Tylko taki zespół specjalistów potrafi dawać ludziom radość, przyjemne zaskoczenie i wzruszenie, że otrzymali więcej niż się spodziewali.

Zapraszamy