OPINIE

OPINIE

Wypowiedzi klientów

Co nasi klienci piszą o nas?

Najlepszy lekarz, aby znów zacząć się uśmiechać. Jestem z Włoch i pojechałem do Polski założyć aparat na zęby i w niecałe 2 lata wyprostowały mi się zęby. Pani doktor mega miła i bardzo pomocna w planowaniu wizyt a personel doskonały i dobrze przygotowany. Wszyscy byli i są bardzo mili. Zdecydowanie polecam każdemu. Są absolutnie najlepsi!!!

Amrit Kaur

aparaty estetyczne ortodontyczne Wodzisław śląski

Witam Pani Doktor,

jeżeli dobrze pamiętam, to powinna Pani być już po urlopie. Chciałem bardzo podziękować nie tylko za rabat przy wybielaniu, ale również za piękny uśmiech 🙂 Po zabiegu zauważyłem jaką przemianę przeszły moje zęby w ciągu ostatniego 1,5 roku. Jestem zachwycony, wreszcie nie wstydzę się uśmiechać 🙂 Bardzo Pani oraz reszcie ekipy dziękuję, jestem niezmiernie wdzięczny.

Pozdrawiam oraz jeszcze raz bardzo dziękuję,

Karol Paszylka

chirurgia szczękowa wodzisław śląski

Szanowna Pani Doktor, Pani Dajano i Pani Olu!

Pragnę gorąco podziękować za otrzymany nowy uśmiech, image, ale przede wszystkim Nowe Życie! Odkąd ukończyłam leczenie ortodontyczne uśmiech mnie nie opuszcza. Dzięki leczeniu ortodontycznemu częściej się uśmiecham, łatwiej nawiązuje kontakty międzyludzkie, mam bardziej pozytywne podejście do życia, jestem także pewniejsza siebie. 

5 lipca był wyjątkowym dniem w tym roku- dniem naszego ślubu. Niesamowite emocje, wspaniałe uczucie bycia w centrum, a zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie. Dzięki trosce Pani Doktor o moje ząbki, dzień ślubu był o wiele piękniejszy niż mogłam sobie to wyobrazić. Jestem niesamowicie wdzięczna za spełnienie marzenia o ładnych zębach i jeszcze raz bardzo dziękuje!!!

Aleksandra Szulc (Zajonc)

bonding zębów wodzisław śląski
Damon Wodzisław śląski

To profesjonalny ,bardzo estetyczny gabinet z naprawdę najnowocześniejszymi metodami. Mieszkam we Wiedniu i porównując to sto razy wole dojeżdżać na wizyty tutaj. Personel jest kompetentny i opiekuńczy, a Pani dr doskonale zna się na tym co robi. Podchodzi do pacjenta całościowo nie tylko patrzy na zgryz. Zaczęła leczenie od zlikwidowania u mnie zaciskania i zgrzytania zębów, z którym męczyłem się całe życie i nikt wcześniej mi na to nie zwrócił uwagi i nie pomógł. W końcu przestała mnie boleć głowa. Sama dzwoni i jeżeli trzeba umawia wizyty u innych tez bdb specjalistów. Pierwsze dwie wizyty są długie i bardzo wyczerpująco podchodzi do tematu. W trakcie leczenia wizyty są juz krótsze i skupione na działaniu aparatów a nie na dyskusji może stąd te dygresje co do nastrojów. Ja leczę się najnowocześniejszą metodą, nie boli ja na efekt nie musiałem długo czekać. Polecam. Dodam jeszcze, że zbliżam się do 40-tki i znajomi nie wierzyli, że jeszcze można w tym wieku coś zrobić, a Pani dr wytłumaczyła mi, że wręcz trzeba bo mój zgryz jest urazowy czy szkodliwy i mógłby spowodować parodontozę. Polecam.

Marcin

Pani Doktor spełniła moje największe marzenie o prostych zębach i ładnym uśmiechu. Dziękuję raz jeszcze i polecam każdemu ten gabinet.

Patrycja

Pełen profesjonalizm i dobre podejście do dzieci. Polecam również ze względu na szeroki wachlarz oferowanych zabiegów nie tylko ortodontycznych, ale także z dziedziny medycyny estetycznej.

Kaja

Witam, dziś po wizycie u Pań w gabinecie przypomniało mi się, że moje koleżanki z pracy jak oglądały zdjęcia z wesela to przy jednym z nich stwierdziły, że właśnie o zdjęcie powinnam wysłać mojej Pani ortodontce ze specjalnymi podziękowaniami za szeroki wręcz hollywodzki uśmiech 😉 miałam zamiar to zrobić ale oczywiście zapomniałam. Dziś nadrabiam straty i zdjęcie wysyłam. W załączeniu również nasze portretowe zdjęcie z wesela. Dziękuję jeszcze raz.

Patrycja Kowalska

Pani doktor bardzo rzetelnie podchodzi do diagnostyki ma zresztą pięknie i bardzo profesjonalnie urządzony gabinet. Wszystko wykonano nam na miejscu nawet zdjęcia rtg. Zdjęcia dostaliśmy też na płytce bo są wykonywane w systemie cyfrowym. Na kolejnej wizycie omówiła ze mną i mężem rodzaj wady u córki, co trzeba zmienić i jakimi metodami. Pani doktor zaproponowała nam kilka metod ale wybraliśmy Damona 3. Niewiele gabinetów go stosuje. Wtedy też poinformowała nas o uciążliwościach noszenia aparatu i specjalnej higienie (zestaw profesjonalnych szczoteczek córka dostała po naklejeniu aparatu). Gabinet polecił mi mój stomatolog z Katowic i nie żałuję bo teraz i ja zdecydowałam się na korektę zgryzu. Pani doktor jest bardzo sympatyczna. Wchodząc do gabinetu mam wrażenie jakbyśmy się znały od dawna.

Gość

Gorąco polecam! Pani doktor jest super specjalistą. Teraz mam piękne równe zęby! Bardzo poważnie i profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta. Każda wizyta w bardzo miłej atmosferze.

Gość